Tatabányára készülünk

25 júl

Tatabányára készülünk

Új műhelymunkára megyünk méghozzá tatabányai és tatai szakemberekkel fogunk találkozni és megvitatni a legfőbb kérdéseket. Hogy miről is lesz szó? Egy állami intézménybe fogunk ellátogatni, ahol a látássérültek mindennapjaira készítik fel a pácienseket a szakemberek, majd egy autista alapítvány telephelyére, ahol egy tankonyhát, valamint a szervezet mindennapjait ismerjük majd meg. A háromnapos rendezvény alatt ellátogatunk egy gyerektáborba is, ahol a legfiatalabb generáció tagjaival és vezetőikkel fogunk jó gyakorlatokon közösen gondolkodni. Ellátogatunk egy kerekesszékes veteményesbe is, ahol jobbnál jobb zöldségnevelési tippek mellett a működtető civilszervezet vezetőit kérdezzük, hogy miért pont így integrálják a nem ép embereket. A hátralévő időben egy vizes programé és a kapcsolatépítésé lesz a főszerep, valamint a Kós Károly Közösségi Központ munkatársaival beszélgetünk. Tartalmas programmal állunk szemben, amiről rövidesen beszámolunk, így arra kérünk: nézz vissza később!