EGYHÁZAK ÉS CIVIL SZERVEZETEK KÖZÖSSÉGFEJLESZTŐ TEVÉKENYSÉGÉNEK BŐVÍTÉSE

  • Kezdőlap
  • EGYHÁZAK ÉS CIVIL SZERVEZETEK KÖZÖSSÉGFEJLESZTŐ TEVÉKENYSÉGÉNEK BŐVÍTÉSE

Főpályázó: Hernádkaki Református Egyházközség

Projekt címe: Egyházak és civil szervezetek közösségfejlesztő tevékenységének bővítése

Szerződés száma: EFOP-1.3.7-17-2017-00300

Támogatás összege: 50 000 000 Ft, 100 %-os intenzitással

Projekt időszaka: 2019.09.01.-2022.11.29.

A projektről

A projektről

A Hernádkaki Református Egyházközség és a Háromkő Ifjúsági, Természetjáró és Kulturális Egyesület pályázatának célja a Hernádkak és környékén élő, illetve a miskolci hátrányos helyzetű célcsoportok számára olyan lehetőségek biztosítása, melynek révén, illetve a két szervezet hatékony együttműködése révén a társadalmi együttműködés megvalósuljon, a szegénység és a hátrányos megkülönböztetés elleni küzdelem jegyében. A projekt három kiemelt célcsoportra fókuszál, ezek pedig a fiatalok a demens, idős személyek illetve a fogyatékkal élő személyek.