Műhelymunka Rozsnyón

Műhelymunka Rozsnyón

2018. október 25-én tartottuk meg Rozsnyón a felvidéki partnereinkkel a korábban már említett műhelymunkánkat. A két partnerünk (a Gömör Ifjúsági Társaság és a Fundament Polgári Társulás) gondoskodott arról, hogy a velük kapcsolatban álló, más civil szervezetek is részt vegyenek az alkalmon. Az egyesületek tagjaival és a megjelent érdeklődőkkel egy jó hangulatú műhelymunkát valósítottunk meg. A közösségből több hozzászólás is érkezett, amelyekkel tovább gazdagítottuk a jó gyakorlatainkat, valamint a pályázat kutatásának átbeszélésével a résztvevők is teljes képet kaptak céljainkról. Ezen az alkalmon a felvidéki fiatalok helyzetét és a gazdasági lehetőségeket beszéltük mélyrehatóbban át.

Néhány nap múlva Romániába látogatunk, ahol hasonló beszélgetést fogunk tartani, nézz vissza később!