Mindent időben!

6 júl

Mindent időben!

Az EFOP-5.2.2-17-2017-00140 számú NETTY – Tapasztalati tanulás és jó gyakorlatok fejlesztése című pályázatot a Háromkő Egyesület és a Nő a Siker Alapítvány közös konzorciumban valósítja meg az Európai Unió támogatásának köszönhetően. A projekt megvalósítási időszaka két esztendő, melynek során arra vállalkoztunk, hogy a nők, az ifjúság és a mobilitás témaköreiben Magyarországon, Szlovákiában és Romániában végzünk kutatást, szervezünk tanulmányutakat, valamint műhelymunka alkalmakat. A tevékenységünk során keletkező információkat tartalmazó záró tanulmányt elkezdtük készíteni, mert a projektmenedzsment vezetése is fontosnak tartja, hogy mindent időben kell végezzünk el a projekt lezárultáig. Így arra buzdítunk, ha most pályázatban dolgozol, hogy te is légy ilyen szorgos, ha pedig most nem, vagy még nem, akkor pedig fogadd meg a tanácsunkat! Buzdító intelmeinket olvashattátok, később újabb bejegyzéssel várunk vissza, így kérünk nézz vissza később!