Közösségi beszélgetés a Weidlich udvarban

Közösségi beszélgetés a Weidlich udvarban

Első alkalommal kerül megrendezésre a Jó a Jókain! – közös programok, közös identitás TOP-6.9.2-16-MI2-2017-00001 program közösségi beszélgetése 2018. április 24-én kedden 17 órától a Háromkő Egyesület irodájában a Széchenyi utca 19. 1/1 alatt. A programot a Háromkő Egyesület szervezi konzorciumban az Eszmék és Értékek Alapítvánnyal , melyre a Weidlich udvarban élőket, Tárkányi Béla utca,
Kossuth utca, Antal József park,  Jókai lakónegyed, azaz a Petőfi tér és Tűzoltóság között lakókat várják, de azoknak is érdemes részt venni rajta, akik itt járnak iskolába vagy dolgoznak. A beszélgetés témája a városrész jelenlegi kulturális, közösségi és közlekedési helyzete az itt élők szempontjából. Szeretnénk, hogy helyiek lehetőséget kapjanak a városrész közösségi életének alakítására, közös ügyeik intézésére. Reméljük, hogy a beszélgetések egy jó kiindulási pontot képez a helyi közösség megteremtésében és megerősítésében, melyet egy három éven át tartó programsorozat kísér.
A program a TOP 6.9.2 Helyi identitás és kohézió erősítése pályázat keretein belül kerül megrendezésre.

Facebook                joajokain@gmail.com