Közösségi beszélgetés (Június 4.)

Közösségi beszélgetés (Június 4.)

Újabb közösségi beszélgetést hirdetünk a Weidlich-udvar lakóinak! Így immár negyedik alkalommal rendezzük meg a Jó a Jókain! – közös programok, közös identitás TOP-6.9.2-16-MI2-2017-00001 program közösségi beszélgetését 2018. június 4-én hétfőn 17 órától a Weidlich-udvar első emeleti teraszán illetve a Háromkő Egyesület irodájában.  Szeretnénk minden felvetést és észrevételt, véleményt még egyszer körbejárni. Közösségi beszélgetéseink után a városrész többi lakójának véleményét és meglátását egy közösségi felmérés keretében fogjuk felmérni. Szeretettel várunk mindenkit kedden! Ha még nem volt módja részt venni ezeken a találkozókon az korábbi bejegyzésekben olvashatják az eddigi beszélgetésünk összefoglalóit. A programot a Háromkő Egyesület szervezi konzorciumban az Eszmék és Értékek Alapítvánnyal , melyre a Weidlich-udvarban élőket, Tárkányi Béla utca, Kossuth utca, Antal József park,  Jókai lakónegyed, azaz a Petőfi tér és Tűzoltóság között lakókat várják, de azoknak is érdemes részt venni rajta, akik itt járnak iskolába vagy dolgoznak. A beszélgetés témája a városrész jelenlegi kulturális, közösségi és közlekedési helyzete az itt élők szempontjából. Szeretnénk, hogy helyiek lehetőséget kapjanak a városrész közösségi életének alakítására, közös ügyeik intézésére. Reméljük, hogy a beszélgetések egy jó kiindulási pontot képez a helyi közösség megteremtésében és megerősítésében, melyet egy három éven át tartó programsorozat kísér. A program a TOP 6.9.2 Helyi identitás és kohézió erősítése pályázat keretein belül kerül megrendezésre.

Facebook                joajokain@gmail.com

Kategória: