Konferenciát szervezünk

20 febr

Konferenciát szervezünk

Tapasztalat integráló konferenciát fogunk szervezni, amelyet a Háromkő Egyesülettel és a Nő a Siker Alapítvánnyal közösen megvalósított „Netty –Transznacionális együttműködések” c. projekt részeként fogunk megtartani. Ahogy korábban is írtuk a projekt során kutattuk a román és magyar fiatalok helyben maradásához, vagy éppen elvándorlásához kapcsolódó kérdéseket, valamint elemzésre kerültek a téma munkaerőpiaci aspektusai is. A kutatás során a nők munkaerőpiaci helyzetének alakulását is vizsgáltuk. A konferencia célja, hogy a kutatás eredményeit megismerjük és közösen gondolkodjunk a tématerületek szakembereivel. A program során több pódiumbeszélgetést is szervezünk, illetve vitaindító gondolatokkal készülünk. Az első lépést már megtettük, így nemsokára új infókkal jövünk, ezért arra kérünk nézz vissza később!