31 jan

Búcsúzunk!

Elérkeztünk ehhez a bejegyzéshez is! Ez az utolsó, 100. blogbejegyzésünk. Ez azt jelenti, hogy a 2018 márciusában indult pályázatunkat 2020 elején zárjuk. Januárban a szakmai munkát, majd pedig az elszámolásokhoz tartozó részeket fogjuk lezárni.
A Háromkő Ifjúsági, Természetjáró és Kulturális Egyesület és a Nő A Siker Alapítvány által közösen a Transznacionális együttműködések kiírás szerint megvalósított, EFOP-5.2.2-17-2017-00140 kódszámú NETTY – Tapasztalati tanulás és jó gyakorlatok fejlesztése című projekt a Magyar Állam és az Európai Unió támogatásából, az Európai Szociális Alapból valósul meg. Célunk az volt, hogy a pályázat során a nők, az ifjúság és a civil szféra szerepének és helyzetének változásait feltérképezzük és a jó gyakorlatokat azonosítsuk. Az elért eredmények, a megélt pillanatok miatt hálával tartozunk. Köszönjük a figyelmeteket és bízunk benne, hogy még visszanéztek és örömmel fogadjátok az egyesületünk által létrehozott eseményeket, bejegyzésket. Most arra kérünk, hogy majd nézzetek vissza és látogassátok a https://haromkoegyesulet.hu/ weboldalt.