A nyolcvanadik bejegyzésünk

9 szept

A nyolcvanadik bejegyzésünk

Elérkeztünk a nyolcvanadik bejegyzéshez! Ez azt jelenti, hogy már valóban a végéhez közeledünk, hogy naprakész információkkal jelentkezzünk a Háromkő Ifjúsági, Természetjáró és Kulturális Egyesület és a Nő A Siker Alapítvány által közösen a Transznacionális együttműködések kiírás szerint megvalósított, EFOP-5.2.2-17-2017-00140 kódszámú NETTY – Tapasztalati tanulás és jó gyakorlatok fejlesztése című projekt eredményeiről. A pályázat a Magyar Állam és az Európai Unió támogatásából, az Európai Szociális Alapból valósul meg. Célunk az volt, hogy a pályázat során a nők, az ifjúság és a civil szféra szerepének és helyzetének változásait feltérképezzük és a jó gyakorlatokat azonosítsuk. A feladat nem kicsi, hiszen Magyarországon és külföldön (Románia, Szlovákia) lévő partnereinkkel közösen ötleteltünk, gondolkodtunk a helyes irányok megválasztásában. A bejegyzéseinkben mindig arra törekedtünk és a továbbiakban is arra fogunk, hogy naprakészen, egyszerűen betekintést adjuk folyamatainkba.
A következő bejegyzések hamarosan olvashatóak lesznek, ezért arra kérünk, nézz vissza később!