A kulisszák mögött 2.0

A kulisszák mögött 2.0

Legutóbb pályázatunk megvalósító szervezeteiről számoltunk be, de a Nő A Siker Alapítvány esetében még maradt egy kis tartozásunk. Ezt a hiányt most pótoljuk! Egy, két, háá…
A Nő a Siker Alapítvány (röviden: NAS) 2016-ban azzal a céllal jött létre, hogy a civil szervezetekkel, vállalkozásokkal és önkéntesekkel együttműködve a vállalkozó- és a civilnők számára Magyarországon és az Európai Unióban képzésekkel, rendezvényekkel, kiadványokkal, partnerkapcsolatokkal, tanácsadással, hálózatok működtetésével, publicitásokon keresztül a nők szerepét erősítse és folyamatosan fejlessze, valamint tudatos, önérvényesítésre képes, a nemzet számára hasznos felnövekvő generáció kialakításában és megerősítésében vegyen részt.
A két szervezet közös meggyőződése, hogy a pályázat sikeres megvalósítása mind a civil szervetek, mind az európai emberek fejlődésére is hatással lesz. Hamarosan újabb információkkal várunk, nézz vissza később!