Velünk forgat a Duna TV!

Egy májusi hétköznap gyanútlanul felveszem a telefonom, amikor is a vonal túloldalán egy kedves hang köszöntött. A hang tulajdonosa nem más volt, mint a Duna Tv egyik riportere és szerkesztője, aki azzal keresett, hogy látván szervezetünk mozgalmas életét forgatni szeretnének velünk bemutatván önkéntes tevékenységeinket. Mondanom sem kell, hogy meglepődtem Zakar Ádám megkeresésén, hiszen olyan sok aktív civil van Miskolcon, és éppen minket szúr ki… persze kiderült, hogy rajtunk kívül még több szervezettel is készítenek riportot, így egy picit magam is megnyugodtam. Igyekeztem telefonon keresztül eldarálni mivel foglalkozunk, milyen ügyeket karoltunk fel. Épp kapóra is jött számukra az a 2017. május 20-ra nagyszabású önkéntes akció, amit a Család-Esélyteremtési és Önkéntes Házzal közösen szerveztünk, mégpedig az I. Vh-s projektünk meghirdetése a forprofit, a civil és az önkormányzati szektor felé.Az önkéntes akciónap előkészítő munkálatainak forgatását választották egyik témaként – sajnos a forgatás hétköznap volt, így magán az eseményen nem tudtak részt venni. Szóval fűkaszálás, gereblyézés, a területen végzendő idei munkák felmérése volt a program, erről lőttem pár fotót. 

Adó 1%

Kérjük adója 1%-val támogassa szervezetünk működését!

Adószám: 18443947-1-05

Tehetségpont

Amennyiben a Tehetségpont hálózatról szeretne többet megtudni, látogasson a tehetseg.hu oldalra, az alábbi képre kattintva: