Nyáron sincs megállás!

19 aug

Nyáron sincs megállás!

Számos eseményen vagyunk túl az elmúlt öt hónapban. A projekt indítása, a szakértői stáb felállása és a műhelymunkák beindítása nem kevés energiabefektetéssel járt. Kicsit pihent a csapatunk, de most új célok irányába haladunk. Jön lassan a projekt mérföldköve, és az egyesületünk honlapja is meg fog újulni, ahol megváltozott környezetben fogunk beszámolni a NETTY – Tapasztalati tanulás és jó gyakorlatok fejlesztése című pályázatunkról.
Most a tervezés szakaszában járunk, amikoris a Háromkő Egyesület arculatának rendszerezésén dolgozunk. Fontosnak tartjuk az új honlap kialakítását, hogy az érdeklődök megfelelő információkat tudjanak szerezni jó gyakorlatainkról, tevékenységeinkről és bízunk benne, hogy a jövőben együttműködéseket, barátságokat is tudunk kötni az érdeklődőkkel. Nemsokára megújult ”környezettel” találkozhatsz, ha később visszanézel!