Első tavaszi önkéntes akció

Április 8-án, szombaton a Magyar Cserkészszövetség őrsvezető képzőjének résztvevői kezdték el a 2017. év munkálatait. A nap során a két évvel ezelőtt elkezdett tereprendezést folytattuk, vagyis a kesze-kuszán kiemelt sírköveket rendeztük sorba.

Így leírva és visszaolvasva nem is tűnik olyan nehéz feladatnak, a valóságban viszont elég fárasztó munka: a köveket ki kell emelni, a sorokat ki kell szintezni, és úgy visszahelyezni az elemeket, hogy azok esztétikailag szépek legyenek. Az idő kegyes volt hozzánk, a csapat is hatékony volt, tíz sort tudtunk szépen rendbe tenni. Az önkénteseket a nap végén egy finom ebéddel láttuk vendégül.

 

Adó 1%

Kérjük adója 1%-val támogassa szervezetünk működését!

Adószám: 18443947-1-05

Tehetségpont

Amennyiben a Tehetségpont hálózatról szeretne többet megtudni, látogasson a tehetseg.hu oldalra, az alábbi képre kattintva: