Baba-mama klub

Miről szól?

Olyan egészségtudatos, környezettudatos és gazdaságos családi működést népszerűsítő, tanító klubfoglalkozás, melynek során a résztvevő kisgyermekes családok elsajátíthatják és saját háztartásukba, családjukba építhetik az előbbi elvek szerinti működést. A résztvevők olyan elméleti ismereteket és gyakorlati praktikákat sajátíthatnak el, melyek a gyermekneveléssel, háztartásvezetéssel és családi erőforrásokkal való gazdálkodás, a mentális egészségvédelem alapjaiul szolgálhatnak, segítik a családokat a megfelelő életvezetési stratégiák kialakításában, ezáltal szerepet játszanak a családok hosszú távú egyben maradásában is.

Kinek szól?

A Baba-mama klub alkalmait elsősorban a 20-40 éves gyermekes szülők számára ajánljuk.

Tehetségpont

Amennyiben a Tehetségpont hálózatról szeretne többet megtudni, látogasson a tehetseg.hu oldalra, az alábbi képre kattintva: